"Verslo žinios" 2001 m. rugsėjo 25 d.       Gytis Vincevičius

Naujas informacijos šaltinis statybininkams

Prieš keturis mėnesius pradėjusi teikti žinias apie naujausius privačius statybos konkursus UAB "Statybų birža" ketina teikti informaciją ne tik specializuotame žurnale, bet ir internetu. Pasak leidėjų, nuolat pasirodanti nauja informacija nukonkuruos įprastus skelbimus laikraščiuose.

Darius Skramtai, UAB "Statybų birža" direktorius, tvirtina, jog pradėję platinti specializuotą informacinį žurnalą "Statybų birža" jie ketina patraukti visų su statybomis susijusių verslininkų dėmesį. "Mes kas savaitę išleidžiame naują žurnalą, kuriame surašyti naujausi privatūs ir valstybiniai statybų konkursai", - sako jis.

Anot jo, toks statybinių konkursų pateikimas viename leidinyje yra pranašesnis už pavienius skelbimus spaudoje. "Viskas vienoje vietoje, su visais reikiamais kontaktais ir trumpu konkurso aprašymu yra tikrai patogiau nei gausybė tai šen, tai ten pasirodančios informacijos", – argumentuoja p. Skramtai.

Vaidas Kačiušis, UAB "Statybų birža"direktoriaus pavaduotojas, tvirtina, jog statybininkus ir kitas su jais susijusias įmones turėtų sudominti skelbimai iš Estijos, Ltavijos ar Kaliningrado srities konkursų. "Tai sunkiau pasiekiama informacija, kuria mūsų statybos firmos ar tiekėjai galės naudotis ir bendyti gauti darbo užsienyje", – sako jis.

Daugiausia privatūs

Skirtingai nei "Valstybės žiniose" skelbiami konkursai, 'Statybų biržos" žurnale dominuoja privatūs konkursai. "Stengiamės pritraukti ne tik stambius, bet ir smulkesnius užsakymus remontui, statybinių medžiagų pirkimo ar kitus su statyba susijusius privačius skelbimus", – dėsto p. Kačiušis.

Skelbimus leidėjai žada pateikti ir specialiame interneto tinklapyje. "Iki Naujųjų metų pradėsime teikti specializuotą informaciją "On line " režimu, čia pasirodys naujausia informacija apie statybinius konkursus", – sako p. Skramtai.